,
₺14,90 KDV Dahil
₺21,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
₺21,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
₺21,90 KDV Dahil
glami('track', 'ViewContent', { content_type: 'category', item_ids: ['ADZXFLUX001', 'NRS02', 'NRS03', 'NRS04', 'NRS05', 'NRS06', 'NRS07', 'NRS08', 'NRS09', 'NRS10'], // currently viewed first 10 product IDs in the category. Use the same IDs as you use in the feed (ITEM_ID). category_text: 'Men | Shoes | Sneakers' // currently viewed category_text. Use the same category_text as you use in the feed (CATEGORYTEXT) });

Müslin, pamuk, bambu, ipek ve bu hammaddelerin karışımdan üretilen doğal içerikli bir kumaş türüdür. Kökeni Irak, Musul’a dayanan bu kumaş, 17. Yüzyıl itibariyle Avrupa’ya getirilmiş.

Hammaddesinin doğallığı ve dokuma yapısı, müslini nitelikli, hassas ciltlere uygun ve günümüz ebeveynlerinin beklentilerini karşılayan bir kumaş türü haline getiriyor. 

-  Müslin, dokuma yapısı itibariyle nefes alan bir dokuya sahiptir. Böylelikle bebeklerin cildi hava ile temas eder, nefes alabilir.

-  Hafif bir kumaştır ve vücutta neredeyse hissedilmez. Bebeklerin rahat etmesini sağlar.

-  Hafif olmasının yanı sıra dayanıklı bir kumaştır. Uzun süre kullanılabilir.

-  Doğal ve ekolojiktir.

-  Higroskopiktir yani bulunduğu ortamdaki su moleküllerini difüzyon veya çeperinde yoğunlaştırma yöntemi ile azaltabilme yeteneğine sahiptir. Dolayısıyla çabuk kuruyan bir kumaştır. Bebeklerin kurulanmasına yardımcı olur.

-  Yumuşak bir dokuya sahiptir. Bebek cildine temas edebilecek ideal bir üründür. 

-  Bu özellikleriyle müslin, bebek cildine temas eden ürünler için ideal bir kumaştır.

Çerez Kullanımı