,
glami('track', 'ViewContent', { content_type: 'category', item_ids: ['ADZXFLUX001', 'NRS02', 'NRS03', 'NRS04', 'NRS05', 'NRS06', 'NRS07', 'NRS08', 'NRS09', 'NRS10'], // currently viewed first 10 product IDs in the category. Use the same IDs as you use in the feed (ITEM_ID). category_text: 'Men | Shoes | Sneakers' // currently viewed category_text. Use the same category_text as you use in the feed (CATEGORYTEXT) });

Bebek kıyafetleri almaya başladığınızda bir liste yapmanızı tavsiye ederiz. Bu listedeki en önemlisi bizde body grubudur. Kız bebek yada erkek bebeklerimizin tenine direkt temas eden ürünlerdir. En hassas zamanlarında giyecekleri bodyler mutlaka %100 pamuklu olmalıdır.

Boumini body ürünlerimiz %100 pamuklu 180gr/m2 ağırlığındaki interlok kumaşlardan üretilmiştir. İnterlok kumaş örgü tarzında bir kumaş çeşidi olduğu için esnektir. Kumaştaki bu esneklik sizi yanıltmasın. Esnekliği sağlayan kumaşın örülme tarzıdır. 

Body alırken kumaş haricinde dikkat etmeniz gereken diğer bir faktör ise mevsimdir. Bebeğinize mevsine uygun body seçmenizi tavsiye ederiz. Onlar yeni dünyaya gelmiş olduğunu düşünerek fazla giydirmemelisiniz. Siz o mevsimde hangi ürün gurubunu giyiyorsanız bebeğinize de o grubu tercih ediniz. 

Badi ürün gruplar şu şekildedir. Uzun kollu badiler, Kısa kollu badiler, Kolsuz badiler, Askılı badiler, Kruvaze badiler, Yandan kapama badiler. Serin havalarda askılı body ve uzun kollu badiyi üstüste giydirmeniz bebeğinizi sıkacaktır. 

Boumini badilerimizi gönül rahatlığı ile hediye olarak da gönderebilirsiniz. 

Çerez Kullanımı