,
₺14,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺9,90 KDV Dahil
₺18,90 KDV Dahil
glami('track', 'ViewContent', { content_type: 'category', item_ids: ['ADZXFLUX001', 'NRS02', 'NRS03', 'NRS04', 'NRS05', 'NRS06', 'NRS07', 'NRS08', 'NRS09', 'NRS10'], // currently viewed first 10 product IDs in the category. Use the same IDs as you use in the feed (ITEM_ID). category_text: 'Men | Shoes | Sneakers' // currently viewed category_text. Use the same category_text as you use in the feed (CATEGORYTEXT) });

Kız Bebek Body & Zıbın Modelleri

Body ve zıbın birbirine benzeyen, hatta bazen birbiri yerine kullanılan iki bebek giysisi. Ama genelde alttan çıtçıtlı olan kolsuz ve bacaksız giysi body, uzun kollu ve uzun bacaklı çıtçıtlı giysi ise zıbın olarak adlandırılır. Çıtçıtlı olmaları bebek bezinin pratik bir şekilde değiştirilmesine olanak tanır. Kız bebek zıbın tek olarak satılabileceği gibi Kız bebek zıbın takımı halinde de satılabilir. Bu takımlarda bulunan parçalar genelde bir alt bir de üst, bazen de kapüşon ve eldivendir. Kız bebek çıtçıtlı body modelleri kol boyu konusunda zıbına yaklaşabilir. Kız bebek kolsuz body dışında Kız bebek uzun kollu body ve kısa kollu body de yaygın. Hem badiler hem de zıbınlar renk ve desen açısından sınırsız çeşitliliğe sahip. Bebeğiniz büyüyüp çocuk yaşına bastığında ikisinin yerini normal iç çamaşırları, bluzlar ve pantolonlar almaya başlayacak.

Kız Bebek Body & Zıbın Seçerken

Kız bebek için body ve zıbın seçilirken aslında diğer bebek giysileri, özellikle de bebek çamaşırları seçilirken dikkat edilen şeylere dikkat etmek lazım. Bu giysileri daha dünyaya yeni gelmiş ve oldukça hassas ciltli olan bebeklerinize giydireceğiniz için içlerinde asla sentetik bir kumaş veya kimyasal madde olmaması gerekir. Doğal yöntemlerle renklendirilmiş pamuklu, hatta organik pamuklu kumaşlar en iyisidir. Kumaşın doğal olması kadar esnek olması da bebeğin hareketleri açısından avantajlı. Kumaş bilgilerini ürünün etiketinden veya satıcıdan öğrenebilirsiniz. Önemli olan başka bir nokta da bebeğinizin bedeni. Bebeğinizin kaç aylık olduğunu elbette göz önünde bulunduracaksınız ama her bebeğin gelişimi farklı olabileceği veya markaların ölçüleri değişiklik gösterebileceği için direkt ürünün ölçülerine odaklanmanızda fayda var. Body veya zıbının üstünde bebeğinizin koparabileceği düğme, pul veya kurdele gibi parçaların bulunmaması da olası risklerin önüne geçecektir.

Kız Bebek Body & Zıbın Fiyatları

Kız bebek body ve zıbın fiyatları genel olarak bütçeyi yormayacak seviyelerdedir. Tabii ki ürünün markası veya içindeki parça sayısı birtakım değişiklikler yaratabilir. Sadece kendi bebeğiniz için düşünmeyin; Kız bebek zıbın seti kullanışlı bir bebek hediyelik de olabilir. Sadece farklı renkler ve desenler değil takım lisanslı ürünler veya Batman gibi çizgi film karakterleri arasından da seçim yapmanız mümkün. Chicco, Disney, Fenerbahçe, Galatasaray ve daha birçok ünlü markanın Kız zıbın modelleri ve body modelleri burada sizi bekliyor. Alt üst takımlar, pantolon, şortlar, tulumlar, tişörtler, ayakkabı, patikler ve çoraplar dahil bütün parçalar için Kız bebek giysileri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. En güzel Bebek Kıyafetleri hakkındaki blog yazımıza da mutlaka göz atın.

Çerez Kullanımı